Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ochocie i Ursynowie

Na Ochocie startują prace poprzedzające przebudowę niebezpiecznego skrzyżowania Grójeckiej z Harfową i Racławicką Z kolei w weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Zwłoki mężczyzny w Jeziorze Lisowskim

TVN Warszawa

Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plZ Jeziora Lisowskiego wyłowiono ciało

W środę po południu z Jeziora Lisowskiego wyłowiono ciało mężczyzny. Okoliczności jego śmierci wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.

Informację o odnalezieniu zwłok potwierdził w rozmowie z tvnwarszawa.pl Robert Szumiata z mokotowskiej policji.

- W środę wczesnym popołudniem dostaliśmy zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny. Kilka godzin później odnaleźliśmy jego ciało w Jeziorze Lisowskim. - Pod nadzorem prokuratury prowadzimy postępowanie mające na celu wyjaśnienie okoliczności jego śmierci.

Na miejscu był reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Koło jeziora, w pobliżu ulicy Rosochatej, stał zaparkowany samochód, którym prawdopodobnie przyjechał zmarły - relacjonował Zieliński. Pojazd został odholowany z miejsca zdarzenia.

Nieszczęśliwy wypadek

Jak dowiedział się nieoficjalnie portal tvnwarszawa.pl, zaginięcie mężczyzny zgłosił jego kolega zaniepokojony tym, że od kilku dni nie mógł nawiązać kontaktu z 58-latkiem.

Na razie nic nie wskazuje na to, że do śmierci mężczyzny ktoś mógł się przyczynić. Zdarzenie najprawdopodobniej było nieszczęśliwym wypadkiem. Zmarły był zapalonym wędkarzem, nad jeziorem łowił ryby. Gdy odnaleziono jego zwłoki, był ubrany w specjalistyczny strój wędkarski, miał na sobie m.in. tzw. wodery.

Działania policji na miejscu zdarzenia wspierała straż pożarna.

kk/pm