Przygotuj się na:

METRO NA BRÓDNIE

Nowe stacje drugiej linii metra zapewnią sprawne połączenie Targówka z Pragą i Śródmieściem, Wolą i Bemowem. Przybędzie linii autobusowych, które umożliwią szybki dojazd do metra. Jednocześnie niektóre linie przestaną kursować, a trasa innych nieznacznie się zmieni.

Najnowsze

Cztery auta zderzyły się na krajowej "50", jeden z kierowców nie żyje

Najnowsze

Autor:
mg/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tragiczny finał wyprzedzania
KPP PłońskTragiczny finał wyprzedzania

Na krajowej "50" doszło do zderzenia czterech pojazdów - dwóch aut osobowych oraz dwóch ciężarówek. Zginął kierowca jednego z samochodów osobowych. Jedna osoba została ranna, pozostałym trzem nic się nie stało.

Do tragicznego wypadku na krajowej "50" doszło 10 sierpnia około godz. 16.15, na wysokości miejscowości Żukowo, w gminie Naruszewo. To prosty odcinek drogi, na lekkim wzniesieniu.

- Wstępne ustalenia policjantów na miejscu zdarzenia wskazują na to, że kierujący hondą 27-letni mieszkaniec gminy Czerwińsk nad Wisłą jechał w kierunku Płońska. Wyprzedzał ciężarowego mana, gdy jego auto zderzyło się czołowo z jadącą w przeciwnym kierunku scanią. Następnie honda uderzyła w tylne koło wyprzedzanego pojazdu, w jadącą z tyłu osobową skodę i zatrzymała się w przydrożnym rowie - poinformowała komisarz Kinga Drężek-Zmysłowska, rzeczniczka policji w Płońsku.

Zginął na miejscu

27-letni kierowca hondy zginął na miejscu. Kierowca scani, z którą się zderzył - 49-latek z Płocka - z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Pozostałym uczestnikom zdarzenia: 39-latkowi z mana, mieszkańcowi gminy Naruszewo, 46-letniemu kierowcy skody z Elbląga oraz 44-letniej pasażerce tego pojazdu nic się nie stało.

- Kierowcy mana, scanii i skody byli trzeźwi. Stan trzeźwości 27-latka ustalony zostanie na podstawie badań laboratoryjnych krwi - przekazała Drężek-Zmysłowska. Dodała, że kierowca hondy posiadał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Przez kilka godzin droga krajowa numer 50 była nieprzejezdna. Na miejscu wypadku pracowały służby. Funkcjonariusze z grupy operacyjno-dochodzeniowej wraz z technikiem kryminalistyki przeprowadzali czynności pod nadzorem prokuratora.

Informowaliśmy także o potrąceniu na Gocławiu: Potrącenie na przejściu dla pieszych

Potrącenie na Gocławiu
Potrącenie na Gocławiu Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Autor:mg/gp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KPP Płońsk

Pozostałe wiadomości