Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Zrywał kobietom kolczyki

Warszawa

fot. KSP
fot. KSP
fot. KSP
fot. KSP
fot. KSP
fot. KSP

Rozerwał kobiecie uszy, poszarpał ją, ale swój cel osiągnął: zerwał jej kolczyki. To nie pierwszy taki "wyczyn" Marcina M. Okazuje się, że seryjnie zrywał kobietom ozdoby z uszu.

Informację o mężczyźnie, który zerwał starszej kobiecie kolczyki otrzymali policjanci z wydziału mienia. Kobieta miała rozerwane uszy i została poszarpana.

Ukrywał się

Funkcjonariusze podejrzewali, że jest to 30-letni Marcin M. Już wcześniej zrywał kobietom kolczyki z uszu w autobusach i tramwajach.

Dotychczas mężczyzna się ukrywał. - Tym razem zaraz po zdobyciu biżuterii udał się do lombardu, gdzie spieniężył swój łup i natychmiast zakupił działkę heroiny – informują policjanci. Chwilę później został zatrzymany. Policjanci zabezpieczyli narkotyki, odzyskali również kolczyki i zatrzymali sprzedawcę z lombardu - Pawła J. jako podejrzanego o paserstwo.

Usłyszeli zarzuty

Marcin M. usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, a także dokonania rozboju. Na tym jednak nie koniec. Funkcjonariusze dowiedli, że 30-latek w ostatnim czasie kilkakrotnie zrywał kobietom kolczyki z uszu. W sumie odpowie jeszcze za co najmniej cztery kradzieże.

Pawłowi J. stróże prawa przedstawili zarzut paserstwa.

ran//ec