Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ochocie i Ursynowie

Na Ochocie startują prace poprzedzające przebudowę niebezpiecznego skrzyżowania Grójeckiej z Harfową i Racławicką Z kolei w weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Zranił ojca nożem. Był pijany

TVN Warszawa

kspMężczyzna był pijany

Podczas domowej awantury syn zranił ojca nożem. Trafił w ręce policji. W trakcie zatrzymania był pijany. Po wytrzeźwieniu przyznał się do winy.

Do zdarzenia doszło w Mińsku Mazowieckim. Na jednym z osiedli, w trakcie domowej awantury, syn miał zranić ojca nożem. Na miejsce pojechali policjanci.

Funkcjonariusze zatrzymali 33-latka. 68-letni ranny mężczyzna, trafił do szpitala. Jak poinformowała policja, pokrzywdzony mężczyzna, po udzieleniu mu pomocy medycznej, wrócił z placówki do domu.

Był pijany

33-latek trafił do policyjnego aresztu. Został zbadany alkomatem. Okazało się, że miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Mężczyzna, po wytrzeźwieniu, trafił na przesłuchanie, gdzie przedstawiono mu zarzut uszkodzenia ciała ojca. Podejrzany przyznał się do przestępstwa, a następnie skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze.

su//ec