Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Najnowsze

Zostań wolontariuszem na Stadionie Narodowym

Najnowsze

| tvn24fot

Dzień otwarty na Stadionie Narodowym tuż tuż. Narodowe Centrum Sportu szuka w związku z tym wolontariuszy, którzy oprowadzą ciekawskich po prawie gotowej arenie.

Już w najbliższą niedzielę każdy będzie mógł wejść na płytę boiska stadionu Narodowego i zajrzeć w zakamarki tej imponującej inwestycji. Jednak żeby zwiedzanie odbywało się sprawnie, potrzebni są wolontariusze. Do czwartku mogą zgłaszać się chętni, którzy chcieliby pomóc w zwiedzaniu stadionu.

Przejdą specjalne szkolenie

Każdy z wolontariuszy biorących udział w dniu otwartym pozna szczegółowo cały Stadion Narodowy, chociaż pracować będzie tylko w jednym jego obszarze. Wszyscy otrzymają: koszulkę, czapeczkę, lunch i certyfikat.

Kto może się zgłosić?

Osoba pełnoletnia, dyspozycyjna w czasie szkolenia i spotkania organizacyjnego (23 lipca) oraz dnia otwartego (możliwość wyboru jednej ze zmian godz. 9.00 - 14.30 lub 14.00 – 19.00).

Jak się zgłaszać?

Wszyscy, którzy spełniają powyższe warunki i chcą zostać wolontariuszami, powinni wypełnić formularz i wysłać go na adres zuzanna.marszewska@2012.org.pl, do czwartku 21 lipca.

Chcesz zwiedzić? Czytaj więcej o dniu otwartym na stadionie.

mjc/mz

Źródło zdjęcia głównego:  | tvn24