Zobacz lożę VIP na Stadionie Narodowym

Warszawa

| AFPTVN24

Na Stadionie Narodowym zaprezentowano specjalną lożę VIP. Urządzoną przykładowo. Tym, którzy je wykupią, oddawane będą w stanie deweloperskim, by każdy urządził je w swoim stylu.

Oferta wynajmu lóż obejmuje sezony 2011/2012 oraz 2012/2013 gwarantuje najemcom nieograniczony dostęp do tego pomieszczenia przez 24 godziny na dobę. To nie wszystko - najemcy dostaną też pakiet biletów na wszystkie imprezy masowe organizowane na Stadionie Narodowym.

Jest jednak szkopuł - umowa nie obowiązuje na okres Euro 2012. Zainteresowani będą musieli zawrzeć odrębną umowę z UEFA (sprzedaż takich pakietów ruszy 12 kwietnia).

Ceny wynajmu negocjowane są indywidualnie z zainteresowanymi (zgłosiło się już kilkadziesiąt firm i osób indywidualnych). Koszt wynajmu wahać się będzie od około 450 tysięcy do końca 2012 roku lub 700 tysięcy do końca 2013 roku.

Naczynia też umyjesz

Loże VIP to najbardziej ekskluzywne pomieszczenia na Stadionie Narodowym. Zapewniające bezpośredni dostęp do własnych miejsc na trybunach, z doskonałym widokiem na płytę boiska, na której odbywać się będą wydarzenia sportowe i rozrywkowe.

Na stadionie znajduje się ich 65, każda przeznaczona jest dla 12 osób. W poniedziałek zaprezentowano jedną z nich - ma białe i czarne skórzane fotele, barek i zmywarkę. Nie zabrakło też dużego ekranu telewizyjnego.

To jednak tylko propozycja, każda loża jest w stanie deweloperskim, żeby najemcy mogli ją urządzić jak będą chcieli.

Prezydent uprzywilejowany

Co jeśli na Narodowym mecz będą chcieli obejrzeć prezydent lub premier? O wynajem nie muszą się martwić - na obiekcie znajduje się specjalna "loża prezydencka".

Czytaj więcej na tvn24.pl oraz platformie Kontakt24.

kcz//kdj/roody