Znowu pożar przy Łuckiej

Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.plKolejny pożar przy Łuckiej

We wtorek po południu doszło do kolejnego pożaru przy ulicy Łuckiej. - Był niegroźny, strażacy szybko go ugasili - mówił reporter tvnwarszawa.pl.

- Ogień pojawił się na drugim piętrze, tam widoczne były wydobywające się przez okna kłęby dymu - mówi Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

Straż pożarna potwierdza tę informację. - Przy ul. Łuckiej 12, w pięciokondygnacyjnym budynku, miał miejsce pożar starej kamienicy. Na miejscu były trzy zastępy straży pożarnej, które prowadziły akcję dogaszającą oraz przeszukanie budynku - mówi nam st. asp. Leszek Borlik ze stołecznej straży pożarnej.

Prowizoryczna drabina

Jak dodaje Artur Węgrzynowicz, strażakom udało się ugasić ogień zanim się rozprzestrzenił. Podkreśla jednak, że sytuacja wygląda nieco dziwnie. - Mimo zamurowanych i zaspawanych wejść są ślady wskazujące, że ktoś dostał się na wyższe kondygnacje za pomocą prowizorycznej drabiny - tłumaczy.

- Nie mamy informacji o rannych ani o żadnych utrudnieniach w tym miejscu - informuje Anna Kędzierzawska z komendy stołecznej policji.

ms/kw/sk

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości