Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Znów nielegalne wyścigi na A2? Skontrolowali 69 aut

Warszawa

kspPolicja na miejscu skontrolowała 69 aut

Kolejne zatrzymane dowody rejestracyjne i wystawione mandaty. Tak zakończyła się akcja policji na zamkniętym odcinku A2 w okolicach Pruszkowa. Kierowcy chcieli tam wziąć udział w nielegalnych wyścigach.

Według okolicznych mieszkańców, którzy wezwali policję, ktoś zerwał kłódkę z bramy wjazdowej na zamknięty odcinek drogi.

Policjanci wylegitymowali kierowców i sprawdzili stan techniczny ich pojazdów. W sumie skontrolowano 69 aut. – Zatrzymano pięć dowodów rejestracyjnych oraz wystawiono trzy mandaty – poinformował Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji.

Zerwali kłódkę i wjechali

Wszystko działo się w miejscowości Brwinów na zamkniętym odcinku drogi technicznej przy A2 niedaleko Pruszkowa. Po raz kolejny zjechali się tam kierowcy.

Prawdopodobnie chcieli się tam ścigać. Kilka dni temu również miały się tam odbyć nielegalne wyścigi.

bf//ec