Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Zniszczyli wóz transmisyjny. Zostali złapani

Warszawa

fot

Stołeczna policja zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzanych o zniszczenie wozu transmisyjnego jednej ze stacji telewizyjnych, podczas zamieszek w Święto Niepodległości. Obydwaj są mieszkańcami Warszawy. Zatrzymani usłyszeli zarzuty udziału w zbiegowisku i zniszczenia mienia znacznej wartości. Grozi im do 10 lat więzienia.

Mężczyźni wpadli w ręce policji dzięki nagraniom z monitoringu miejskiego i innych kamer rejestrujących wydarzenia 11 listopada. Wtedy to zostały zniszczone wozy transmisyjne TVN24, Polsatu i Polskiego Radia.

Usłyszeli zarzuty

Zatrzymanie w tej sprawie mężczyźni to 24-letni Radomir P. i 25-letni Sebastian Z. Pierwszego policja zatrzymała w centrum Warszawy, gdy wracał z pracy do domu. Mężczyzna nie był wcześniej karany. Sebastian Z. wpadł w ręce policji w barze na warszawskim Bródnie. W przeszłości karany był za kradzież, posiadanie narkotyków, znieważenie funkcjonariusza i uszkodzenie autobusu nocnego na Ursynowie.

Obaj usłyszeli zarzuty i zostali objęci dozorem policyjnym.

CZYTAJ WIĘCEJ NA TVN24.PL

fot
fot. KSP
fot
fot. KSP
fot
fot. KSP

tvn24.pl/mn