Znane warszawianki idą po władzę

Warszawa

| "Co za Tydzień"Znane twarze na listach wyborczych fot. TVN Warszawa/Facebook

Nie tylko politycy i lokalni działacze startują w nadchodzących wyborach. W tym roku na listach wyborczych znajdziemy także postaci niekojarzone dotąd z samorządem. Aktorka, wdowa po znamy polityku i wokalistka, startujące w wyborach, będą gośćmi wtorkowego "Twojego Wyboru".

Anna Nehrebecka-Byczewska kandyduje do Rady Warszawy. W okręgu 1 obejmującym Śródmieście i Ochotę zajmuje ostatnie, 10. miejsce na liście Platformy Obywatelskiej. "W tych wyborach otwieram nowy rozdział mojego życia. Chcę to zrobić razem z mieszkańcami Warszawy" - pisze aktorka Teatru Polskiego. Co skłoniło ją do startu w wyborach? Odpowiedź już we wtorek po godz. 18.50 w TVN Warszawa.

Kontynuować dzieło męża

Gościem "Twojego Wyboru" będzie także Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska. Wdowa po czołowym polityku SLD - Jerzym Szmajdzińskim zapowiedziała, że będzie kontynuować dzieło tragicznie zmarłego w katastrofie smoleńskiej męża. Z list partii, z którą polityk był związany, startuje z pierwszej pozycji na Ursynowie i Wilanowie.

Skandalistka na radną Bemowa

Spotkamy się także, z Katarzyną Szczołek, znaną szerzej jako Sara May. Wokalistka, skandalistka i ulubienica tabloidów startuje z listy "Wspólnoty samorządowej nasze miasto". Kandydatkę na radną Bemowa można podziwiać na plakatach w skąpym kostiumie kąpielowym.

"TWÓJ WYBÓR" W TVN WARSZAWA O GODZ. 18.50.Zadaj pytanie kandydatkom na forum tvnwarszawa.pl.

bako