Zmiany w rozkładzie SKM. Szlifują tory

Warszawa

| onestopstrategy.com, motorsport24.plfot. ZTM

Od 4 do 8 stycznia będą szlifowane tory na odcinku pomiędzy Sulejówkiem-Miłosną a Rembertowem. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej na liniach S1 i S2 będą kursowały według tymczasowych rozkładów jazdy. Niektóre kursy linii S2 zostaną odwołane. Zmodyfikowany będzie również rozkład Kolei Mazowieckich.

W dniach 4-5 oraz 5-6 stycznia, w godz. 20.20 – 5.15, w ramach pierwszego etapu prac zamknięty dla ruchu zostanie tor nr 1 na odcinku Warszawa Rembertów - Sulejówek Miłosna (tor z Warszawy).

Pociągi SKM linii S2 będą jeździły wyłącznie po torze nr 2 (tor w kierunku Warszawy). Na stacjach w Wesołej, Woli Grzybowskiej oraz Sulejówku będą zatrzymywały się na peronach po stronie używanej normalnie do obsługi pasażerów podróżujących w kierunku Warszawy Rembertów.

Zmiany w rozkładzie:

- pociąg relacji Warszawa Zachodnia – Sulejówek Miłosna, odjeżdżający z Warszawy Zachodniej o godz. 21.14 oraz Sulejówek Miłosna – Warszawa Zachodnia, odjeżdżający z Sulejówka Miłosnej o godz. 22.02 będą odwołane

- pociągi relacji Warszawa Zachodnia – Sulejówek Miłosna, odjeżdżające z Warszawy Zachodniej o godz. 20.07 oraz 22.37 dojadą tylko do stacji Warszawa Rembertów

- pociąg relacji Sulejówek Miłosna – Warszawa Zachodnia, odjeżdżający z Sulejówka Miłosnej o godz. 21.03 wyruszy ze stacji Warszawa Rembertów.

W dniach 6-7 oraz 7-8 stycznia, w godz. 19.50 – 5.45, podczas drugiego etapu prac zamknięty zostanie tor nr 2 (tor w kierunku Warszawy). Pociągi linii S2 na odcinku Sulejówek Miłosna – Warszawa Rembertów będą kursowały jednym torem w obu kierunkach. Z przystanków Sulejówek, Warszawa Wola Grzybowska oraz Warszawa Wesoła odjadą z peronów przeznaczonych do jazdy w kierunku Sulejówka Miłosnej.

Zmiany podczas drugiego etapu prac:

- pociąg relacji Sulejówek Miłosna – Warszawa Wschodnia, odjeżdżający z Sulejówka Miłosnej o godz. 22.32 zostanie odwołany.

- pociągi relacji Warszawa Zachodnia – Sulejówek Miłosna, odjeżdżające z Warszawy Zachodniej o godz. 19.37; 20.37 oraz 22.37 i pociąg Warszawa Wschodnia – Sulejówek Miłosna, odjeżdżający z Warszawy Wschodniej o godz. 4:49 dojadą tylko do stacji Warszawa Rembertów,

- pociąg relacji Warszawa Zachodnia – Sulejówek Miłosna, odjeżdżający z Warszawy o godz. 21.37 zakończy bieg na stacji Warszawa Wschodnia

- pociągi z Sulejówka Miłosnej do Warszawy Zachodniej, odjeżdżające z Sulejówka o godz. 20.33; 21.33 oraz 5.33 wyruszą wyjątkowo ze stacji Warszawa Rembertów.

Szczegółowe informacje znajdują się w gablotach umieszczonych na przystankach. Informacji na temat zmian udziela także infolinia ZTM - (22) 194-84.