Zmiany na liniach podmiejskich. S3 nie dojedzie na lotnisko

Warszawa

ZTMZmiany w kursowaniu SKM

W weekend pociągi kilku linii Szybkiej Kolei Miejskiej nie będą zatrzymywały się na wszystkich stacjach. Ponadto linia S3 nie dojedzie do Lotniska Chopina. Powodem utrudnień są prace remontowe na stacji Warszawa Zachodnia oraz na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Wawer.

Pociągi SKM linii S3 oraz pociągi Kolei Mazowieckich linii KML nie będą kursowały na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Lotnisko Chopina. Ruch będzie odbywał się normalnie na odcinku Warszawa Wschodnia – Legionowo Piaski/Wieliszew. Pociągi KML pojadą między stacjami Warszawa Wschodnia – Modlin.

Wszystkie rodzaje biletów KM i ZTM będą honorowane w pociągach SKM i KM na trasach: Legionowo – Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia – Warszawa Służewiec – Warszawa Lotnisko Chopina oraz Legionowo – Warszawa Gdańska – Warszawa Zachodnia.

Bilety KM będą ważne również w autobusach linii 175 na odcinku Foksal – Lotnisko Chopina.

Nie zatrzymają się na Olszynce Grochowskiej

Z kolei niektóre pociągi SKM linii S1, jadące w kierunku centrum Warszawy w godzinach 5:50 - 18.00, będą mijały stację Olszynka Grochowska. Pociągi jadące do Otwocka będą standardowo zatrzymywały się na tym przystanku.

W godzinach 23.00 - 6.00 pociągi SKM S1, jadące w kierunku Otwocka, będą kursowały przez stację Warszawa Centralna. Nie będą zatrzymywały się na stacjach: Warszawa Ochota, Warszawa Śródmieście, Warszawa Powiśle i Warszawa Stadion.

Wszystkie bilety ZTM będą honorowane w pociągach KM na odcinku Otwock - Warszawa Zachodnia.

Pociągi SKM linii S2 do Sulejówka Miłosny, w godzinach 23.00 - 6.00 będą jeździły przez stację Warszawa Centralna. Nie będą obsługiwały stacji: Warszawa Ochota, Warszawa Śródmieście, Warszawa Powiśle i Warszawa Stadion.

bf