Zmiany dla kierowców na Mickiewicza. Przełożyli ruch na wiadukcie

Warszawa

Tomasz Zieliński/ tvnwarszawa.plNowa część wiaduktu otwarta

Drogowcy zamknęli zachodnią część wiaduktu w ulicy Mickiewicza prowadzącą w kierunku Placu Wilsona. Kierowcy mają teraz do dyspozycji wyremontowaną część przejazdu.

- Ruch został przełożony na wschodnią część wiaduktu - potwierdził reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, który w czwartek rano obserwował co się dzieje na wiadukcie.

Jak dodał, problem mają pasażerowie komunikacji miejskiej. - Przystanki są teraz w nowej lokalizacji. Pasażerowie o tym nie wiedzą i trochę się gubią. Moim zdaniem jest słabe oznaczenie dojście do nowych przystanków - ocenił Zieliński.

Na wyremontowanej części wiaduktu jest po jednym pasie ruchu w każdym kierunku. Remont zachodniej części potrwa do października 2015 r.

Wielka inwestycja

Utrudnienia związane są z przebudową Trasy Armii Krajowej do parametrów drogi ekspresowej S8. Zakres prac to m.in. zmiana szerokości jezdni głównych, połączenie istniejących i projektowanych węzłów na Trasie AKPrzebudowa Trasy AK ma potrwać do października 2015 r.Najważniejsze prace to połączenie istniejących i projektowanych węzłów na Trasie AK: Powązkowska – Broniewskiego – Marymoncka i Wisłostrada – Modlińska, budowa i przebudowa jezdni, stworzenie ścieżek rowerowych, a także ciągów pieszych i rowerowych.

Zmiany na Mickiewicza
um.warszawa.pl

bf