Zderzenie ze skuterami na S8. "Jeden wbity w przód samochodu, drugi mocno połamany"

Autor:
mg
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie na S8 przy węźle Zielonka
Zderzenie na S8 przy węźle Zielonka
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plZderzenie na S8 przy węźle Zielonka

Na S8 w pobliżu Zielonki zderzył się samochód osobowy oraz dwa skutery. Dwie osoby odniosły obrażenia i trafiły do szpitala. Jednoślady są mocno zniszczone.

Na miejscu był Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

- Doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Dacia z dwoma skuterami. Dwóch kierowców jednośladów badanych jest w karetkach. Poszkodowani są przytomni, ale odnieśli obrażenia. Jeden ze skuterów jest wbity w przód samochodu, drugi mocno połamany - relacjonował reporter. Jak uzupełnił, dwa pojazdy, biorące udział w zdarzeniu, to skutery, którymi prawdopodobnie nie wolno jeździć po drodze ekspresowej. Tę kwestię ostatecznie ustali policja - rozstrzygająca jest pojemność silników jednośladów.

Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej oraz trzy karetki.

Zablokowany był prawy pas w kierunku Wyszkowa.

Ustalenia służb

O zdarzenie zapytaliśmy straż pożarną. - Doszło do niego pod wiaduktem. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane i trafiły do szpitala, to kierowcy jednośladów. Działania strażaków i ratowników medycznych nie są już prowadzone, ruch odbywa się normalnie - przekazał po godzinie 13 aspirant Jan Sobków ze straży pożarnej w Wołominie.

Policja zgłoszenie o zdarzeniu otrzymała przed godziną 12. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas zmiany pasa ruchu doszło do zderzenia dwóch skuterów z samochodem osobowym. Kierujący skuterami zostali przetransportowani do szpitala. Na miejscu czynności prowadzą policjanci - przekazała młodsza aspirant Monika Kaczyńska z komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie.

Autor:mg

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości