Zidane na Narodowym

Warszawa

Raphaël Labbé | CC-BY/WikipediaZidane w Polsce

Zinedine Zidane odwiedzi Polskę. Legendarny piłkarz będzie gościem specjalnym międzynarodowego finału turnieju piłkarskiego dla dzieci. Zmagania młodych piłkarzy będzie można oglądać na Stadionie Narodowym.

Zidane, który jest ambasadorem turnieju Danone Nations Cup, będzie podziwiał zmagania ponad 500 młodych zawodników z całego świata.

Faza play-off rozgrywek podzielona jest na osiem grup. Pierwsze mecze odbył się już w piątek na bemowskim boisku przy Obrońców Tobruku.

Polska reprezentacja
fot. materiały prasowe

Polska reprezentacja rozegrała cztery spotkania, z czego aż dwa wygrane. Niestety nie dało jej to wyjścia z grupy. W sumie na Bemowie rozegrane zostały 152 spotkania. W sobotę kolejny dzień rozgrywek.

Zagrają na Narodowym

Główną atrakcją turnieju będzie jednak to, co wydarzy się w niedzielę, 9 września. W tym dniu każda z drużyn zagra swój mecz na Stadionie Narodowym.

Ponadto tego dnia na Narodowym powstanie specjalna rodzinna strefa rozrywki. Będzie można wziąć udział w konkursach, zdobyć wiedzę z zakresu zdrowego żywienia, dbania o środowisko.

Wstęp na imprezę jest płatny. Bilet kosztuje 10 złotych, a cały zysk z ich sprzedaży zostanie przekazany na pomoc dzieciom w ramach akcji "Podziel się posiłkiem". Bilety są dostępne na stronie www.eventim.pl

bf/roody