"Zero informacji, znaków". Internauci o pracach na Toruńskiej

Zakorkowana Trasa AK
Zakorkowana Trasa AK
TVN24
TVN24Zakorkowana Trasa AK

Drogowcy pracują, a kierowcy stoją. Prace zaskoczyły jeżdżących Trasą Toruńską. Internauci narzekają, że nie było informacji o tym, że prace mają ruszyć.

CZYTAJ WIĘCEJ O PRACACH NA TORUŃSKIEJ.

- Bez żadnej zapowiedzi na Trasie Toruńskiej zamknięto pasy na wysokości Osiedla Potok. Korki zaczynają się na Bródnie i pod McDonaldem na Modlińskiej, do tego stoi Wisłostrada - napisał przed 9.00 na warszawa@tvn.pl Adam.

To właśnie internauci jako pierwsi poinformowali o pracach.

Na forum tvnwarszawa.pl gorąco komentują ten temat:

- To jest granda, zero informacji, tudzież znaków ostrzegawczych o zwężeniu pasa!!!!!!! 5 km pokonałam w 1 h!!!! - napisał WWL i zaznacza, że nie ma nic przeciwko remontowi, tylko krytykuje brak informacji.

- TO JAKIŚ ŻART!! O godzinie 7 już wszystko stało, a po żadnej stronie na zwężeniach żywego ducha nie było!!! No to po referendum i można pokazać gdzie ma się ludzi - komentowała wawka.

- To, co dzisiaj się działo na trasie S8 od Marek do osiedla Potok, to skandal. Kto wydał na to zgodę. Trzech Panów na krzyż na zamkniętym kilometrowym pasie. Jeden Pan spawał barierki, trzech kręciło się po pasie + koparka. Takie prace można wykonywać wieczorem od godz. 19:00 a nie w szczycie - oceniła Edyta.

ZOBACZ ZDJĘCIA OD INTERNAUTÓW:

Krótki komunikat GDDKiA

Jakie prace są tam prowadzone? Czy to początek wielkiego remontu mostu Grota?

GDDKiA wydała tylko lakoniczny komunikat:

"W związku z rozpoczynającymi się pracami na dk 8 na odcinku od Powązkowskiej do Modlińskiej zamknięto lewe skrajne pasy w obu kierunkach na wysokości mostu Grota - Roweckiego, utrudnienie potrwa do dnia 25.10.2013 roku." - podał z kolei Dyżurny Punktu Informacji Drogowej z Centrali GDDKiA.

Czekamy na więcej informacji od rzeczniczki GDDKiA, która o remoncie dowiedziała się od nas.

//mz

Pozostałe wiadomości