Zdrowa znaczy piękna. Dzień Wenus na Służewcu

Warszawa

shutterstock.comImpreza dla pań odbędzie się w godz. 10.00- 18.00

W niedzielę na Służewcu odbędzie się prawdziwe święto kobiet. Panie będą mogły za darmo się się zbadać w 10 gabinetach przychodni onkologicznej, skorzystać z porad specjalistów w dziedzinie mody i urody oraz spróbować zdrowych przekąsek. Impreza potrwa od 10.00 do 18.00.

Dzień Wenus odbędzie się na Służewcu w parku angielskim, w relaksującym otoczeniu drzew i zabytkowej fontanny. - Będzie to niezwykłe wydarzenie charytatywne, poświęcone zdrowiu, urodzie i naturze kobiety - zapewniają organizatorzy.

Najważniejsze zdrowie

Na imprezę zapraszają Totalizator Sportowy i Stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny.

Do parku zawita mobilna przychodnia onkologiczna. Składa się z pięciu gabinetów, wykonujących m.in. badania USG piersi, mammografię i badanie skóry. Łącznie panie będą mogły skorzystać z 10 gabinetów, otwartych w godz. 10.00- 18.00. Wszystkie badania będą bezpłatne.

Cztery strefy

Na czas imprezy park zostanie podzielony na cztery strefy:

W strefie HEALTH będzie możliwość skorzystania z konsultacji lekarzy onkologów i wirusologa, a także wzięcia udziału w lekcji samodzielnego badania piersi.

Strefa BEAUTY zaoferuje mobilny salon kosmetyczny, bezpłatne porady, konsultacje wizażysty i wykonanie makijażu.

Czekając na badanie organizatorzy zapraszają też do strefy FASHION, gdzie będzie można zapoznać się z ofertą polskich projektantów.

W strefie gastronomicznej panie będą mogły kupić coś zdrowego do jedzenia i picia.

Szczytny cel

Główną atrakcją dnia będzie gonitwa o "podkowę Wenus". Każdy, kto postawi na zwycięskiego konia, dołoży cegiełkę na badania profilaktyczne.

Zobacz video z Marszu Różowej Wstążki:

kś/mz

Marsz Różowej Wstążki
Dawid Krysztofiński /tvnwarszawa.pl