Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Najnowsze

Zderzenie trzech samochodów pod Ostrołęką. Strażacy uwalniali zakleszczonych rannych

Najnowsze

Autor:
dg
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek w miejscowości Wach

Do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych doszło na drodze krajowej nr 53 w miejscowości Wach w powiecie ostrołęckim. Do szpitala trafiło sześć osób.

O zdarzeniu poinformował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. - Na drodze krajowej numer 53 w miejscowości Wach zderzyły się volvo, citroen i bmw. W jednym z pojazdów zakleszczone są co najmniej dwie osoby. Osobom z pozostałych pojazdów strażacy udzielają pomocy. Na miejsce wypadku zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Warszawy - poinformował Węgrzynowicz.

Jak ustalił nasz reporter, w wypadku poszkodowanych jest co najmniej pięć osób, w tym dwie są w stanie ciężkim. 

Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, przekazał nam wstępne ustalenia dotyczące tego wypadku. - Kierujący volvo na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z citroenem i bmw. Po zderzeniu citroen zjechał na pobocze - poinformował policjant. Dodał, że ostatecznie do szpitala zabrano sześć osób. Rannych przetransportowały karetki.

Droga krajowa numer 53 jest zablokowana w obu kierunkach. Wyznaczono objazdy.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy również o wypadku na Południowej Obwodnicy Warszawy:

Zderzenie trzech aut na POW
Zderzenie trzech aut na POWArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Autor:dg

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości