Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Najnowsze

Zderzenie czołowe na Marsa. Strażacy uwolnili kobietę

Najnowsze


Do zderzenia subaru i fiata uno doszło w piątek około 21.00 przy ul. Marsa. Ulica została całkowicie zablokowana na czas akcji służb.

Samochody zderzyły się czołowo pomiędzy skrzyżowaniem ul. Marsa z ul. Żołnierską a torami kolejowymi na wysokości jednostki wojskowej.

- Kobieta jadąca fiatem w kierunku Rembertowa wyprzedzała samochód ciężarowy, w efekcie czego doszło do zderzenia czołowego z subaru - mówi Robert Opas z biura prasowego KSP.

Strażcy uwolnili zakleszczoną w aucie

Pomocy pogotowia ratunkowego wymagała kobieta, którą straż pożarna uwolniła z fiata uno. Pogotowie zajęło się też przechodniem, który w pobliżu dostał ataku padaczki, jak mówią świadkowie, na widok migających na miejscu wypadku świateł.

Kierowca subaru wyszedł ze zderzenia bez szwanku.

UTRUDNIENIA

- Ruch na Marsa jest zablokowany w obie strony – relacjonował po 21.00 reporter tvnwarszawa.pl, Tomasz Zieliński.

Robert Opas o 22.00 powiedział: - Zablokowany jest tylko jeden pas w stronę ul. Żołnierskiej. Utrudnienia potrwają około 20 minut.

Chciała wyprzedzić, zderzyła się czołowoTomasz Zieliński /tvnwarszawa.pl
Wypadek na MarsaTomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl

band/mz

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński /tvnwarszawa.pl