Zbrodnia pod Wołominem. Policja prosi o pomoc

Warszawa

Maciej Wężyk/ tvnwarszawa.plPolicja szuka sprawców

Prokuratura i policja szukają osób, które mogą pomóc w wyjaśnieniu tajemniczego morderstwa. W lesie pod Wołominem znaleziono zwłoki 26-letniego Gabriela Naszewskiego

Wieczorem 17 marca spacerowicze w lesie pod Wołominem znaleźli ciało młodego mężczyzny. Okazało się, że jest to 26-letni Gabriel Naszewski.

Mężczyzna ostatni raz był widziany 14 marca. Tego dnia około godziny 20:00 przyjechał pociągiem na stację PKP w Sulejówku. Stamtąd miał pieszo iść do swojego domu w Okuniewie. Nie dotarł tam, a jego zwłoki znaleziono kilkanaście kilometrów zarówno od stacji PKP jak i od domu.

Okoliczności nieznane

Okoliczności w jakich zginął Naszewski nię są na razie znane. Dlatego wołomińska prokuratura oraz policjanci zwrócili się z apelem o pomoc w ich ustaleniu.

Naszewski widziany ostatni raz był ubrany w zasuwaną kurtkę koloru zielono-brązowego, czarny sweter, niebieskie dżinsy, białe buty sportwe, posiadł również przy sobie plecak koloru niebieskiego z napisem reebok.

Prokuratura prosi o pomoc

Wszystkie osoby, które mogły widzieć w dniu 14 marca 2013 r. mężczyznę, mogły mieć z nim kontakt lub posiadają istotne informacje w przedmiotowej sprawie proszone są o telefon do Prokuratury Rejonowej w Wołominie tel. (22) 7606 700, Wydziałem Kryminalnym KPP Wołomin pod numerem telefonu (22) 60-47-211, (22) 60-47-248 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 997 lub 112.

Informacje można także przekazywać do dyżurnego KPP Wołomin tel. (22) 776-20-21 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: kppwolomin.rzecznik@policja.waw.pl

bf//ec/b