Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Zaventem wciąż zamknięte. Kolejne loty odwołane

Warszawa

D. Kłosiński / Lotnisko ChopinaSamoloty nie latają do Brukseli

Kolejną dobę wyłączone jest lotnisko w Brukseli. Wszystkie loty do i z Warszawy zostały odwołane. Utrudnienia dla pasażerów wynikają z wtorkowych zamachów terrorystycznych, do których doszło między innymi w porcie lotniczym w stolicy Belgii.

Jak poinformowało na twitterze lotnisko Zaventem w Brukseli, port będzie zamknięty do piątku - 25 marca - włącznie.

W związku z tym odwołane zostały wszystkie odloty do Brukseli. Jak możemy przeczytać na stronie Lotniska Chopina, odwołane zostały dwa loty PLL LOT: 16.30 i 19.45 oraz rejs brukselskimi liniami o 20.05.

Na razie lotnisko nie podaje informacji co z kolejnym lotem do Brukseli liniami Brussels Airlines w piątek o 6.30.

Samoloty także nie przylatują z lotniska Zaventem. Odwołane są loty: liniami PLL LOT o: 9.50; 12.15; 21.25 i w piątek o 9.50. Ponadto, do Warszawy nie przyleci samolot United Airlines o 12.15, a także odwołane zostały dwa rejsy brukselskimi liniami o: 19.25 i 23.05.

Samobójczy atak

Zamknięcie lotniska w stolicy Belgii wynika z dwóch zamachów terrorystycznych, do których doszło w Brukseli we wtorek. Zginęło co najmniej 30 osób i ponad 200 zostało rannych. Doszło do nich na międzynarodowym lotnisku oraz na stacji metra w pobliżu siedzib instytucji europejskich.

To już kolejna doba utrudnień dla pasażerów:

Odwołane loty do Brukseli z Warszawy Z kraju
TVN24 BIŚ

su/r