"Zatrzymano podejrzewanych o poważne przestępstwa"

Warszawa

Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.plPolicja zatrzymała kilka osób

Duża akcja policji w jednej z restauracji przy ulicy Kościuszki w Pruszkowie. - Zatrzymano osoby podejrzewane o poważne przestępstwa - informuje Ewa Szymańska-Sitkiewicz ze stołecznej policji.

Do zdarzenia doszło około godziny 13. Przed budynkiem pojawiły się liczne siły policji. Restauracja została otoczona biało-czerwoną taśmą, nie można było wejść do środka.

Ewa Szymańska Sitkiewicz z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji potwierdziła akcję. - Stołeczni policjanci zatrzymali osoby podejrzewane o poważne przestępstwa. Trwają czynności. To wszystko, co na ten moment mogę powiedzieć - oświadczyła w tvnwarszawa.pl.

W rozmowie z redakcją Kontaktu 24 policjantka doprecyzowała, że chodzi o kilka osób. - Ze względu na dobro śledztwa prosimy, aby w tej sprawie skontaktować się z nami w poniedziałek - dodała.

Reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter udał się na miejsce zdarzenia. - Akcja jest zakończona. Policjanci zdjęli biało-czerwoną taśmę, część z nich odjechała. Otwarty został też ogródek przy restauracji - powiedział po godzinie 15.

kw/gp