Zatrzymano 2 osoby w sprawie mężczyzny z podciętym gardłem

Najnowsze

TVN24Policja zatrzymała dwie osoby

Policja zatrzymała dwie osoby w sprawie znalezionego na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Podole k. Grójca (woj. mazowieckie) zakrwawionego, nagiego mężczyzny. 23-latek miał odcięte cztery palce, podcięte gardło i liczne rany kłute. Został zabrany do szpitala w Grójcu na oddział chirurgii, gdzie przeszedł długą i skomplikowaną operację. Policja nadal ustala okoliczności, w jakich mężczyzna doznał obrażeń. Informację i zdjęcia przesłał Reporter 24 Mariusz_24.

Jak ustaliła Alicja Rucińska, reporterka TVN24, w sprawie rannego mężczyzny znalezionego przy drodze krajowej nr 7 policja zatrzymała dwie osoby. - Nic więcej nie wiemy, ponieważ ten mężczyzna przez ostatnie pięć i pół godziny był operowany - powiedziała reporterka.

- Operacja była dość skomplikowana, ale jak mówią lekarze, teraz jego stan jest stabilny - powiedziała na antenie TVN24 Rucińska. Jak dodała reporterka, mężczyzna jest już przytomny, odpoczywa i raczej nie zostanie dzisiaj przesłuchany przez policję.

Zakrwawiony wyszedł z lasu na drogę

Do zdarzenia doszło we wtorek krótko po godz. 12 w południe.

"Przy drodze krajowej nr 7 z przydrożnego lasu wyszedł zakrwawiony człowiek, po czym upadł na pobocze. Przypadkowi świadkowie zatrzymali się na miejscu zdarzenia, wezwali policję oraz pogotowie ratunkowe i udzielili pierwszej pomocy poszkodowanemu" - napisał Mariusz_24.

Informację potwierdziła policja. Jak mówił na antenie TVN 24 st. asp. Andrzej Lewicki z KWP w Radomiu, mężczyzna był nagi, miał odcięte cztery palce u ręki, podcięte gardło i liczne rany kłute.

To 23-letni mieszkaniec Katowic

- Zgłoszenie otrzymaliśmy ok. godz. 12.30. Został zabrany karetką do szpitala w Grójcu - powiedział wcześniej w rozmowie z Kontaktem 24 asp. Rafał Sułecki z zespołu prasowego mazowieckiej policji.

Dodał że, funkcjonariusze znają tożsamość rannego. Jest on 23-letnim mieszkańcem Katowic. - Trwają czynności wyjaśniające, dlaczego znalazł się tam i co mu się stało - wyjaśnił Sułecki.

Policja nie chciała na tym etapie oceniać, czy mężczyzna mógł paść ofiarą gangsterskich porachunków.

CZYTAJ TEŻ NA KONTAKT 24

Przejazd obok miejsca zdarzenia z godziny 12:44 Piotr_Tomczyk /Kontakt 24

ap/rs