Przygotuj się na:

WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - EKSPRESOWE AUTOBUSY

Ratusz poinformował, że w najbliższy weekend zostaną uruchomione trzy dodatkowe linie autobusowe. Będą dowoziły mieszkańców w okolice cmentarzy.

Zatrzymani chwilę po włamaniu

Najnowsze


Dwóch mężczyzn zostało zatrzymanych chwilę po włamaniu do samochodu na Ursynowie. Teraz obaj mogą trafić za kratki nawet na 10 lat.

Łukasz L. oraz Kamil Ś. wyłamali zamek w drzwiach i ukradli nawigację z audi zaparkowanego przy ul. Hirszfelda. Funkcjonariusze dostali informację, że sprawcy mieli poruszać się renault. Kiedy informacja ta dotarła do wszystkich patroli, już po krótkiej chwili jedna z załóg zauważyła poszukiwany pojazd na ul. Puławskiej.

Mundurowi zatrzymali samochód do kontroli. W środku siedzieli dwaj mężczyźni, którzy twierdzili, że przyjechali do swojej znajomej, ale zabłądzili. Obaj zostali przewiezieni do komisariatu.

Śrubokręty, rękawiczki i kradziona nawigacja

Policjanci dokładnie sprawdzili renault. W drzwiach samochodu mundurowi znaleźli rękawiczkę, w której schowane były dwa śrubokręty. Funkcjonariusze znaleźli także samochodową nawigację, która również pochodziła z przestępstwa. Mężczyzni odpowiedzą za włamanie do audi i próbę kradzieży. Teraz mogą trafić za kratki nawet na 10 lat.

KSP/as/ec