Przygotuj się na:

ZMIANY W KODEKSIE DROGOWYM

Szóstego grudnia weszły w życie nowe przepisy o tworzeniu drogowych korytarzy życia oraz jazdy na suwak.

Zatrzymali mężczyznę, który 11 listopada zaatakował fotografa

Warszawa

fot. KSP

Norbert B. (38 l.) uderzył fotoreportera na Pl. Konstytucji podczas manifestacji 11 listopada. Udało się go namierzyć dzięki analizie nagrania video. Chuligan w ręce policji wpadł na placu budowy, tam gdzie pracował. Policjanci apelują do pokrzywdzonego fotoreportera o pilny kontakt z komendą policji przy ul. Wilczej.

Podczas manifestacji 11 listopada na pl. Konstytucji kamery zarejestrowały moment, kiedy mężczyzna uderza stojącego za barierką fotoreportera dokumentującego przebieg manifestacji.

Wpadł na budowie

Na podstawie nagrań video policjanci ze Śródmieścia ustalali tożsamość mężczyzny. We wtorek rano już wiedzieli, kto stoi za atakiem. Kryminalni pojechali zatrzymać chuligana na jednym z placów budowy na Bemowie. Norbert B. (38 l.) nie stawiał oporu. Został przewieziony do komendy przy ul. Wilczej.

Mężczyzna znany jest policji. Podczas zamieszek pseudokibiców w Bydgoszczy po meczu o Puchar Polski został zatrzymany za wtargnięcie na boisko. Był też zatrzymywany w 2009 r. do sprawy narkotykowej.

Policjanci proszą pokrzywdzonego o kontakt

Policja prosi o kontakt poszkodowanego fotografa z Komendą Rejonową Policji Warszawa I przy ul. Wilczej 21. Postępowanie w tej sprawie prowadzi wydział do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu śródmiejskiej komendy.

KSP/ec