Zatrzymali BMW, wybili szybę i wyciągnęli kierowcę

Warszawa

archiwum KSPStołeczna policja zatrzymała mężczyznę

Akcja policji na Trasie Siekierkowskiej. - Przed mostem nieoznakowany wóz zatrzymał BMW. Policjanci w kominiarkach wybili szybę i wyciągnęli kierowcę – podał reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

"Na lewym pasie trasy w kierunku Wawra stało BMW i nieoznakowany wóz z włączonym kogutem. Za nimi ustawił się sznur samochodów" - informował internauta Rafał na warszawa@tvn.pl.Jak podał nasz reporter Artur Węgrzynowicz, na wysokości sanktuarium nieumundurowani policjanci zatrzymali BMW, wybili szybę w aucie i zatrzymali kierowcę. Policja potwierdziła tę informację, ale nie ujawnia szczegółów.

- Były to działania funkcjonariuszy stołecznej komendy, jednak ze względu na dobro śledztwa nie udzielamy dalszych informacji – powiedział asp. Tomasz Oleszczuk z sekcji prasowej warszawskiej komendy. Po akcji miejsce zabezpieczały regularne załogi policji.

"Zdarzenie przed Mostem Siekierkowskim. Samochód z wybitą szybą po stronie kierowcy tak, jakby po postrzale i dwa radiowozy oznakowane oraz dwa radiowozy nieoznakowane" – napisał kolejny internauta.

Na Bródnie policja także przeprowadziła zatrzymanie mężczyzny:

Tajemnicza akcja policji na Bródnie
Mateuz Szmelter/ tvnwarszawa.pl

skw/gp