Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Najnowsze

Zatrucie czadem. Nie żyje młoda kobieta

Najnowsze


Śmiertelne zatrucie tlenkiem węgla na Ochocie. W jednym z mieszkań przy ul. Trzech Budrysów 35 zmarła młoda kobieta. Jej mama trafiła do szpitala.

Na miejscu jest straż pożarna. – Dostaliśmy zgłoszenie aby pomóc pogotowiu ratunkowemu przy podtruciu tlenkiem węgla przy ul. Trzech Budrysów – informuje biuro prasowe stołecznej straży pożarnej. – Na miejscu lekarz pogotowia stwierdził zgon kobiety – dodaje.

Straż pożarna sprawdziła pomieszczenia za pomocą detektora. - Stwierdzono podwyższony stan tlenku węgla – informuje strażak.

- Według relacji świadków była to młoda, 22-letnia kobieta. Jej mamę, która wraz z sąsiadem próbowała ją ratować, zabrało pogotowie ratunkowe- relacjonuje Dawid Krysztofiński, reporter tvnwarszawa.pl. - Na miejscu jest policja oraz prokuratura - dodaje.

Policja potwierdza te informacje.

Uwaga na "cichego zabójcę"

Przełom jesieni i zimy to czas, kiedy rozpoczyna się sezon grzewczy , a co za tym idzie wzrasta liczba zatruć tlenkiem węgla. Pamiętajmy zatem o czyszczeniu przewodów wentylacyjnych, regularnych przeglądach urządzeń grzewczych i montażu czujników tlenku węgla.

su//ec

Źródło zdjęcia głównego: Dawid Krysztofiński / tvnwarszawa.pl