Zaskakujące ceny biletów na finał Ligi Europy na Narodowym

Warszawa

Przemysław Jahr / wikipediaFinał odbędzie się w maju

UEFA ogłosiła ceny biletów na finał Ligi Europy, który odbędzie się 27 maja na warszawskim Stadionie Narodowym. W porównaniu do zeszłego roku, gdy mecz o trofeum rozegrano w Turynie, kibice będą musieli wyłożyć mniejsze pieniądze.

Najtańsze wejściówki, dzięki którym będzie można usiąść na miejscach czwartej kategorii, dostępne są już od 40 euro. Tyle samo zapłaci osoba na wózku inwalidzkim wraz z opiekunem.

Jeśli ktoś chce oglądać mecz z lepszej perspektywy niż górna część trybun za bramkami, musi wyłożyć 65 euro (dół łuków), 90 (w narożnikach) i 130 (na głównych trybunach wzdłuż linii bocznej boiska).

Dostępny jest również pakiet rodzinny. Za 80 euro mecz obejrzeć będzie mogła osoba dorosła wraz z dzieckiem poniżej 14 lat.

W Turynie było drożej

UEFA obniżyła więc ceny w stosunku do tych, które trzeba było zapłacić za zeszłoroczny finał. Wtedy najtańsze wejściówki kosztowały 45 euro, a kolejne odpowiednio 70, 100 i 150.

Finał Ligi Mistrzów, który rozegrano w Lizbonie, był wtedy zdecydowanie wyższym wydatkiem. Miejsce kategorii czwartej oraz dla niepełnosprawnego na wózku inwalidzkim wraz z opiekunem kosztowało 70 euro, droższe były zaś za 160, 280 i 390. Ceny na tegoroczny poznamy w marcu.

Czytaj także na sport.tvn24.pl

iwan