Przygotuj się na:

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości wiążą się z ogromnymi utrudnieniami. Bieg Niepodległości przetnie miasto na pół, a wzdłuż trasy marszu narodowców już od samego rana ustawione będą betonowe zapory.

Zarejestrował kolizję w Alejach Jerozolimskich

Warszawa

fot. TA_SAS

W piątek rano doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z Al. Jerozolimskimi. Film z kamery przemysłowej, która zarejestrowała to zdarzenie, umieścił w portalu tvnwarszawa.pl jeden z naszych internautów.

- Przed godziną 7:00 kia i volkswagen zderzyły się na skrzyżowaniu al. Jana Pawła z Jerozolimskimi. Jeden z samochodów przewrócił się na torowisko i zablokował przejazd tramwajów na 15 minut - relacjonował rano z miejsca zdarzenia Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Na nagraniu umieszczonym w tvnwarszawa.pl przez internautę TA_SAS widać jak volkswagen uderza w bok rozpędzonego samochodu marki kia. Wydaje się, że jeden z kierowców musiał wjechać na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Na podstawie samego filmu trudno jednak bezsprzecznie ocenić który.

- Sprawcą kolizji jest kierowca volkswagena. To on wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle- informuje podkomisarz Robert Szumiata z biura prasowego stołecznej policji.

Jeśli chcesz nas zainteresować jakimś tematem pisz na warszawa@tvn.pl. Możesz też opublikować swoją informację bezpośrednio w portalach tvnwarszawa.pl lub Kontakt24.

wp