Zapytasz o utrudnienia w mieście. Policja uruchamia infolinię

Warszawa

sxc.huPolicja uruchamia infolinię pod numerem 22 603 80 38

We wtorek obchodzimy Święto Niepodległości. Przez stolicę przejdą dwa duże marsze. Odbędzie się także Bieg Niepodległości. W związku z utrudnieniami stołeczna policja uruchamia specjalną infolinię.

Numer telefonu (22) 603-80-38 będzie czynny 11.11.2014 roku od godziny 8:00. Specjalny numer policyjnej infolinii obsługiwany będzie przez funkcjonariuszy Komendy Stołecznej Policji.

Warszawiacy będą mogli pod nim uzyskać informacje o bieżących utrudnieniach w ruchu drogowym na terenie miasta związanych bezpośrednio z obchodami Święta Niepodległości.

Utrudnienia przez cały dzień

We wtorek od rana mieszkańców stolicy czekają spore zmiany w organizacji ruchu. Zamknięte będą ulice, komunikacja pojedzie objazdami. W związku z Świętem Niepodległości ulicami Warszawy przejdą dwa duże marsze, a biegacze wezmą udział w Biegu Niepodległości.

- W sumie 11 listopada w stolicy zorganizowanych zostanie 10 zgromadzeń publicznych oraz trzy wydarzenia, które nie są zgromadzeniami - powiedziała na piątkowej konferencji Ewa Gawor szefowa stołecznego biura bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego.

Zobacz gdzie i o której będą największe utrudnienia

KSP/jb

Marsze 11 listopada
TVN24