Zapisz się i zobacz park w Natolinie

Warszawa

| materiały organizatoraPark w Natolinie

5 sierpnia rusza IV edycja bezpłatnych wycieczek po Natolińskim Parku. Zamknięty na co dzień, piękny ogród po raz kolejny zostanie otwarty dla warszawiaków.

W każdą niedzielę od 5 sierpnia do 23 września mieszkańcy stolicy znów będą mogli wybrać się wraz z przewodnikiem na dwugodzinny spacer po tajemniczym parku. 20 osobowe grupki będą mogły od godziny 10.00 do 16.00 zwiedzać skwer i zachwycać się jego pięknem.

Mnóstwo atrakcji

Zwiedzający będą mieli możliwość zobaczenia zamkniętego na co dzień ogrodu i pałacu. Dzięki przewodnikowi poznają też historię Natolina. Uczestnicy zobaczą również : pałac Potockich, most mauretański, sarkofag Natalii Sanguszko, Las Natoliński. W parku znajduję się także mnóstwo pomników przyrody.

Spiesz się z zapisami

Każda chętna osoba będzie mogła wybrać jeden z ośmiu niedzielnych terminów zwiedzania parku. Zapisy na wycieczki zaczynają się w każdy poniedziałek o godzinie 10.00. Aby zarezerwować miejsce należy wysłać maila na adres: infosport@ursynow.pl z następującymi informacjami : godzina wycieczki, imiona i nazwiska wszystkich zapisywanych osób, numer telefonu i adres mailowy osoby dokonującej rezerwacji. Zgłoszenia nie zawierające wszystkich danych nie będą brane pod uwagę.

Jedna osoba może zarezerwować tylko cztery miejsca, ograniczenie to nie dotyczy rodzin wielodzietnych.

Więcej szczegółów

Zbiórki będą przy bramie głównej Centrum Natolin. Organizatorzy radzą być chwilę wcześniej. Przewodnik na kilka minut przed wycieczką będzie wyczytywał nazwiska osób zapisanych. Na wszelki wypadek warto wziąć ze sobą potwierdzenie rezerwacji przesłane drogą mailową.

Las Natoliński należy do terenów podmokłych dlatego też organizatorzy nie zalecają zabierać na wycieczkę dzieci w wózkach. Proponują też wygodniejsze i nieco mocniejsze buty oraz zabezpieczenie się przed komarami.

pś/par