Zaparkowali nieprawidłowo. Zablokowali autobus

Warszawa

Dawid Krysztofiński, tvnwarszawa.plZablokowali autobus na Podwalu

Nieprawidłowo zaparkowane samochody zablokowały autobus na ul. Podwale. Utrudnienia trwały ok. pół godziny. Odholowano dwa auta.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu. - Na rogu Podwala i Senatorskiej przejazd jest zwężony z powodu wygrodzonego wykopu. Dodatkowo, przy ogrodzeniu, na powierzchni wyłączonej z ruchu zaparkowały dwa samochody: opel i volvo. Autobus turystyczny, który wjechał z Senatorskiej utknął na zakręcie - relacjonował Dawid Krysztofiński, reporter tvnwarszawa.pl.

Za autokarem szybko ustawił się sznur samochodów, które nie miały możliwości przejazdu na wprost, ani wycofania się. - Jeden z mężczyzn, pomógł kierowcy autobusu wymanewrować. Na miejscu pojawiał się także patrol straży miejskiej - dodaje reporter.

Odholowali opla i volvo

Dwa auta, które blokowały ruch zostały wywiezione. Właściciele muszą spodziewać się mandatów oraz rachunków za odholowanie pojazdów.

- Samochody nie powinny stać także z drugiej stronie ulicy, ponieważ znajdują się tam znaki, że od 28 sierpnia zakaz parkowania dotyczy również miejsc parkingowych - podsumowuje Krysztofiński.

Auta zostały odholowane
Dawid Krysztofiński, tvnwarszawa.pl

b