"Zapalił się piękny mercedes cabrio"

Warszawa

@Wojciech | Kontakt24Mercedes zapalił się na ul. Górczewskiej

"Na ulicy Górczewskiej w Warszawie zapalił się piękny, stary mercedes cabrio" - poinformował na Kontakt 24 internauta @Wojciech. Jak relacjonował, do czasu przybycia na miejsce strażaków, w walce z ogniem pomagali właścicielowi inni kierowcy.

- Kierowca zatrzymał się przed światłami i próbował gasić auto - powiedział w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 @Wojciech, autor zdjęć. - Zadzwoniłem po straż, która szybko przyjechała na miejsce. Do czasu przybycia strażaków kierowcy zatrzymywali się, oferowali właścicielowi swoje gaśnice i pomagali mu walczyć z ogniem. Leżało tam około 20 gaśnic - relacjonował internauta.

Pożar w komorze silnika

- Zgłoszenie o pożarze samochodu otrzymaliśmy o godzinie 14.45. Na miejsce wysłano jeden zastęp strażacki - powiedział Nikodem Kiełbowicz z biura prasowego stołecznej straży pożarnej. Jak dodał, do pożaru doszło w komorze silnika. - Nikt nie ucierpiał - powiedział Kiełbowicz.Akcja strażaków trwała około pół godziny. - Spalił się cały przód mercedesa- poinformował @Wojciech, autor zdjęć.

Kontakt 24/ec