Zapadła się ulica Podleśna. "Nadaje się do generalnego remontu"

Naprawa na Podleśnej
Naprawa na Podleśnej
Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.plNaprawa na Podleśnej

Z powodu zapadnięcia się jezdni część ulicy Podleśnej została zamknięta dla ruchu na kilkanaście godzin. Kierowcy musieli jeździć objazdami.

Jak informuje rzeczniczka Zarządu Dróg Miejskich, drogę naprawiono po godz. 13. - Ruch został puszczony - zapewnia Karolina Gałecka.

Do generalnego remontu

Ulica została zamknięta przed godz. 1 na odcinku od Lektykarskiej do Marymonckiej. Dziura powstała na wysokości numeru 38, a na miejscu pracował Zakład Remontów i Konserwacji Dróg, a także wodociągowcy.

Jaka była przyczyna zapadnięcia? - Wyeksploatowanie konstrukcji jezdni, czyli tego wszystkiego, co znajduje się pod spodem - zaznacza Gałecka. I dodaje, że wprawdzie nawierzchnia Podleśnej była wymieniana cztery lata temu, ale samo tzw. frezowanie nie jest remontem generalnym całej jezdni. - Cała konstrukcja drogi nadaje się do generalnego remont. Czy będą na to pieniądze, zależy od środków, które na kolejne lata przyznaje nam ratusz. To jest dość spory koszt - zaznacza Gałecka.

Na czas prac, od strony Wisłostrady drogowcy kierowali samochody na objazdy ul. Lektykarską-Gdańską-Słowackiego. A od Marymonckiej Słowackiego-Potocką-Gwiaździstej. Jak informował Zarząd Transportu Miejskiego, autobusy zostały skierowane na objazdy. Od 2.00 w nocy linie autobusowe 121, 181, 197 i N46 kursują zmienionymi trasami.

Prace na Podleśnej
Prace na PodleśnejTVN24 , tvnwarszawa.pl

Mapy dostarcza Targeo.pl

Szczegóły zmian znajdziesz również tutaj.

su/mz/ran

Pozostałe wiadomości