Przygotuj się na:

MECZ NA STADIONIE NARODOWYM

We wtorek na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zagra ze Słowenią. To oznacza utrudnienia dla mieszkańców, szczególnie na Saskiej Kępie. Kibice pojadą komunikacją miejską za darmo.

Żandarmeria zatrzymała żołnierzy podejrzanych o handel narkotykami

Warszawa

archiwum TVN24Żandarmeria zatrzymała żołnierzy

Żandarmeria Wojskowa współdziałając z policją zatrzymała we wtorek żołnierzy z garnizonów Dęblin i Warszawa oraz osoby cywilne podejrzane o posiadanie i handel środkami odurzającymi oraz substancjami psychotropowymi - poinformował rzecznik ŻW ppłk Paweł Durka.

Podczas przeszukań w miejscach zamieszkania i pełnienia służby podejrzanych znaleziono i zabezpieczono środki odurzające.

"Sytuacja jest dynamiczna"

Rzecznik ŻW nie chciał ujawnić, ile osób zatrzymano, ani ile z nich to wojskowi. Odmówił też podania ilości znalezionych środków. - Sytuacja jest dynamiczna, czynności trwają - powiedział w rozmowie z dziennikarzami.

Jak podał, zatrzymania to efekt kilkumiesięcznych działań mazowieckiego oddziału żandarmerii. Śledztwo prowadzi Mazowiecki Oddział Żandarmerii Wojskowej w Warszawie pod nadzorem Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

PAP/kś/ran