Zamykają Odlewniczą i Towarową. W weekend wymienią nawierzchnię

Warszawa

UMFrezowanie na Woli i Białołęce

Z utrudnieniami muszą się w ten weekend liczyć kierowcy na Woli i Białołęce. Ulice Odlewnicza i Towarowa zyskają nową nawierzchnię.

Od piątku 24 lipca od godz. 22.00, do poniedziałku 27 lipca do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie prawie cała zachodnia jezdnia ul. Towarowej w kierunku pl. Zawiszy. Remont odbędzie się na odcinku od al. Solidarności do ul. Srebrnej. Ruch na drugiej jezdni, w kierunku al. Solidarności ma się odbywać bez zmian.

W związku z wymianą nawierzchni wyznaczono objazdy. Ruch zostanie poprowadzony al. Solidarności – al. Jana Pawła II – Al. Jerozolimskie lub ul. Żelazną. Nie będzie można także przejechać przez ul. Towarową ulicami Chłodną, Grzybowską oraz tzw. starą Wolską. Zamknięty będzie też wyjazd z ulicy Jaktorowskiej i Kolejowej. Objazd dla tych ulic zostanie poprowadzony ul. Karolkową do ul. Wolskiej. Cały czas utrzymany będzie przejazd ul. Prostą przez Rondo I. Daszyńskiego.

Proponowany objazd ul. Towarowej
UM

Swoje trasy zmienią też autobusy linii 102, 105 i N91. Autobusy linii 102 pojadą ulicami Żelazną, Prostą i Karolkową; 105 - Żelazną i Prostą. Nocne N91 od skrzyżowania Okopowej z al. Solidarności w stronę Dworca Centralnego pojadą trasą: al. Solidarności - Żelazna - Złota - al. Jana Pawła II do tunelu na dworzec.

Utrudnienia przy Odlewniczej

Nowej nawierzchni doczeka się w weekend także, znana zwłaszcza początkującym kierowcom, ul. Odlewnicza. Remont na całej długości ulicy rozpocznie się w piątek 24 lipca o godz. 22.00 i potrwa do poniedziałku 27 lipca do godz. 4.00.

Proponowany objazd zostanie poprowadzony ulicami: Marywilska - P. Wysockiego - Bazyliańska - Rembielińska - Annopol.

Objazdy ul. Odlewniczej
UM

ep/r