Najnowsze

Zamkną trasę WZ, żeby umyć tunel

Najnowsze


Nadchodzący tydzień upłynie pod znakiem pucowania tunelu Trasy WZ. A to oznacza utrudnienia dla kierowców.

- Tunel jest brudny, a właściwie jego ściany. Mniej więcej do półtora metra od poziomu jezdni. Widać czarny osad - mówi Dawid Krysztofiński, reporter tvnwarszawa.pl, który pojechał w niedzielę rano na miejsce.

Nocne zamknięcie

Teraz drogowcy mają temu zaradzić. Jak czytamy na stronie biura koordynacji inwestycji i remontów, ściany tunelu zostaną umyte.

Cała operacja będzie odbywała się nocami. Zacznie się po weekendzie. Z 13 na 14 maja w godz. 0.15 – 4.00 tunel zostanie zamknięty. To samo będzie działo się przez cztery kolejne noce w tych samych godzinach.

Służby czyszczące będą pracować na zamkniętym odcinku, a kierowcy będą musieli omijać nocą to miejsce.

Autobusy na objazdy

W związku z myciem tunelu w al. Solidarności podczas pięciu kolejnych nocy wyłączona z ruchu będzie al. Solidarności pomiędzy ul. Nowy Przejazd a Nowy Zjazd. Od 13 maja, od początku kursowania linii nocnych 18 maja autobusy linii N11, N21, N61 i N71 zostaną skierowane na trasy objazdowe: N11, N61: w kierunku krańców SKARBKA Z GÓR, STRUGA od skrzyżowania Królewska/Marszałkowska: Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Sierakowskiego – al. Solidarności i dalej swoimi trasami; w kierunku krańca DW.CENTRALNY od mostu Śląsko-Dąbrowskiego: Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska i dalej swoimi trasami; N21, N71 w kierunku krańców STARA MIŁOSNA, WOLA GRZYBOWSKA od skrzyżowania Królewska/Marszałkowska: Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Sierakowskiego – al. Solidarności i dalej swoimi trasami; w kierunku krańca DW.CENTRALNY od mostu Śląsko-Dąbrowskiego: Grodzka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – Królewska – Grzybowska – al. Jana Pawła II i dalej swoimi trasami

ran/roody

Źródło zdjęcia głównego: Dawid Krysztofiński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości