Przygotuj się na:

Protest, koncert i dwa biegi. Objazdy i zakazy parkowania

Weekendowe utrudnienia rozpoczną się od piątkowego protestu klimatycznego. Kierowcy powinni też przygotować się na zmiany w parkowaniu związane z sobotnim koncertem kolęd na placu Zamkowym. Na Bielanach odbędą się w niedzielę dwa biegi. Spowoduje to zamknięcie części ulic.

  Zamiast premiery ciągłe poprawki

  TVN Warszawa

  | wislakrakow.plKasia Wilk,

  Fani Kasi Wilk czekają na zapowiadaną nową płytę. Tymczasem wokalistka zmaga się z problemami technicznymi i woli nie podawać konkretnych terminów. Zniecierpliwieni mogli w „Rytmie Miasta" posłuchać nowego singla i poznać perypetie pracy nad albumem.

  - Czas nieubłaganie ucieka, a ja cały czas poprawiam i to się zamienia w jakąś totalną nieskończoność - opowiada Kasia. Na dodatek piosenkarka zmaga się z trudnościami technicznymi. Ma podobno opinię wampira energetycznego. - Tak na mnie mówią. Nikt nie chce mnie przyjmować w domu, bo wszystkie sprzęty się przy mnie wywalają - narzeka wokalistka.

  Przez to praca nad nowym materiałem dostarcza stresujących chwil. Kasia wspomina, że tak było już przy pierwszej płycie, a teraz sytuacja się powtarza. - Przy produkcji tej płyty niektóre piosenki musiałam nagrywać kilka razy, bo ciągle coś... - opowiada.

  Co usłyszymy na nowej płycie Kasi? - Tak konkretnie to pop. Ale pop jest przeze mnie tak szeroko rozumiany, że może to być i chill out, może to ciągnąć w kierunku soulu. Taki pop dość dobrze zaśpiewany, mówiąc nieskromnie - zapowiada wokalistka.

  js