Zamelduj się na Białołęce i zapomnij o grawitacji

Warszawa

BiałołękaBiałołęka

Po odezwie w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego i gangsterach zachęcających do segregowania śmieci przyszedł czas na chłopaków na bmx-ach. Wspólnie z władzami dzielnicy zachęcają, by tu meldować.

"Białołęka. Zamelduj się!" - tak nazywa się kolejny film przygotowany przez władze dzielnicy. Opublikowano go właśnie w serwisie YouTube, a jego cel, to zachęcić nowych mieszkańców Białołęki do zameldowania się.

BMX i dorastanie

- Jest takie miejsce, w którym możesz zapomnieć o grawitacji i poczuć się naprawdę lekko - przekonuje głos lektora. W tle chłopaki na bmx-ach odpalają kolorowe race. - To miejsce, w którym dorastanie będzie pięknym wspomnieniem, a mury będą chronić nie dzielić - przekonują władze dzielnicy.

A w opisie filmu można znaleźć link do strony, na której są wszystkie informacje niezbędne do pójścia za namowami urzędników.

ZAMELDUJ SIĘ NA BIAŁOŁĘCE

To nie pierwszy film, promujący dzielnicę, za to na pewno najbardziej schematyczny. Wcześniej dzielnica promowała się w bardziej odważny, a nawet kontrowersyjny sposób. O fatalnej sytuacji drogowej burmistrz przypominał, parodiując generała Jaruzelskiego. A do segregowania śmieci zachęcali gangsterzy, tłumaczący, że "śmieci" nie wyrzuca się byle gdzie...

roody