Zalany chodnik, ścieżka rowerowa i ulica na Bródnie

Warszawa

casper85/ Kontakt24Awaria wodociągowa przy Szpitalu Bródnowskim

Pękła rura o średnicy 200 mm przy Szpitalu Bródnowskim. Woda płynie chodnikiem, ścieżką rowerową i ulicą Kondratowicza. - Na miejscu jest już nasza ekipa - informuje Roman Bugaj, rzecznik MPWiK. Pierwsze informacje otrzymaliśmy na Kontakt24.

Do awarii doszło około godziny 16.40. Pierwszą informację i nagrania otrzymaliśmy na Kontakt24. – Wyciek wody na ul. Kondratowicza, przed Szpitalem Bródnowskim – napisał krótko internauta casper85.

Informacje potwierdza Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. – Około godziny 16.45 otrzymaliśmy zgłoszenie o awarii przy ulicy Kondratowicza – mówi Roman Bugaj, rzecznik prasowy MPWiK. – Na miejscu jest już nasza ekipa. Awarii uległ przewód wodociągowy o średnicy 200 mm. Awaria jest w chodniku i części ścieżki rowerowej. Prosimy pieszych o ostrożne przechodzenie w tym miejscu.

Jak zapewnia MPWiK, usuwanie awarii nie będzie utrudniać ruchu kołowego przy szpitalu i ulicy Kondratowicza. – Wieczorem nasz wykonawca rozpocznie roboty i wykop – tłumaczy Roman Bugaj. – Pozytyw jest taki, że w okolicznych domach i szpitalu nie zabraknie wody – dodaje.

Awaria wodociągów na Targówku
casper85/ Kontakt24

skw/mś