Przygotuj się na:

MIESIĄC BEZ TRAMWAJÓW NA OCHOCIE i OKĘCIU

Ruszają wakacyjne prace torowe. Od poniedziałku 29 czerwca do 24 lipca tramwaje nie będą kursowały ulicą Grójecką i aleją Krakowską.

  Słup dymu nad Traktem Brzeskim. Płonęły opony

  TVN Warszawa | Najnowsze

  Autor:
  kk/b
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plPożar na składowisku opon w Zakręcie

  Siedem zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem składowiska opon przy Trakcie Brzeskim. Kierowcy, na długo przed wyjazdem z Warszawy, mogli dostrzec nad trasą słup czarnego dymu.

  Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze w miejscowości Zakręt około godziny 17. - Paliło się składowisko opon o powierzchni około 200 metrów kwadratowych. W tej chwili sytuacja jest już opanowana. Trwa dogaszanie pogorzeliska - poinformował Maciej Łodygowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Otwocku.

  W akcji gaśniczej brało udział siedem zastępów straży pożarnej. Jak zaznaczył Łodygowski skierowano do niej strażaków z terenu powiatu otwockiego oraz z warszawskich jednostek.

  - Nikt nie został poszkodowany - zapewnił strażak.

  Jak opisywał reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak, na posesji składowane były opony i inne części samochodowe. - Pożar wybuchł w odległości około 80 metrów od Traktu Brzeskiego - dodał. Kierowcy musieli liczyć się z niewielkimi utrudnieniami w miejscu zdarzenia. - Zablokowany jest prawy pas jezdni, ale nie tworzą się już korki - mówił nasz reporter.

  Autor:kk/b

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  Źródło zdjęcia głównego: Michał Golębiowski / TVN24