Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

Najnowsze

Słup dymu nad Traktem Brzeskim. Płonęły opony

Najnowsze

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Pożar na składowisku opon w Zakręcie
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plPożar na składowisku opon w Zakręcie

Siedem zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem składowiska opon przy Trakcie Brzeskim. Kierowcy, na długo przed wyjazdem z Warszawy, mogli dostrzec nad trasą słup czarnego dymu.

Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze w miejscowości Zakręt około godziny 17. - Paliło się składowisko opon o powierzchni około 200 metrów kwadratowych. W tej chwili sytuacja jest już opanowana. Trwa dogaszanie pogorzeliska - poinformował Maciej Łodygowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Otwocku.

W akcji gaśniczej brało udział siedem zastępów straży pożarnej. Jak zaznaczył Łodygowski skierowano do niej strażaków z terenu powiatu otwockiego oraz z warszawskich jednostek.

- Nikt nie został poszkodowany - zapewnił strażak.

Jak opisywał reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak, na posesji składowane były opony i inne części samochodowe. - Pożar wybuchł w odległości około 80 metrów od Traktu Brzeskiego - dodał. Kierowcy musieli liczyć się z niewielkimi utrudnieniami w miejscu zdarzenia. - Zablokowany jest prawy pas jezdni, ale nie tworzą się już korki - mówił nasz reporter.

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Michał Golębiowski / TVN24

Pozostałe wiadomości