Zaginęła 16-latka. Policja poszukuje Kamili Szafrańskiej

Warszawa

kspZaginiona 16-latka

Policja poszukuje nastolatki, która w niedzielę 4 września wyszła z domu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Wszystkie osoby, które mogły widzieć dziewczynę proszone są o pilny kontakt z policją.

16-letnia Kamila Szafrańska w niedzielę wyszła ze swojego domu w Nowym Dworze Mazowieckim z zamiarem udania się do Warszawy. Nastolatka ostatni raz była widziana tego samego dnia około godziny 16 na dworcu PKP w Pomiechówku. Od tamtej pory nie odezwała się do swojej rodziny, ani znajomych.

Dziewczyna ma 164 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, średniej długości włosy związane w kucyk. Jest szatynką, o piwnych oczach. Jej twarz jest pociągła. Kobieta nie ma znaków szczególnych. W chwili zaginięcia ubrana była w jasnoszare spodnie, szarą koszulkę z krótkim rękawem i czarnym nadrukiem w kotwice.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu nastolatki, proszone są o kontakt z policjantami wydziału kryminalnego z KPP w Nowym Dworze Mazowieckim lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: nowy-dwor-maz@ksp.policja.gov.pl.

md/mś