Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Zadyma na moście...

Najnowsze


Tak, jak zapowiadali, po godzinie 17 Rosyjscy kibice ruszyli przez most Poniatowskiego w kierunku stadionu. Po drodze doszło do bójki z polskimi kibicami. Odpalono race.

Rosyjscy kibice najpierw przyjechali na stację PKP Powiśle. Następnie zaczęli się zbierać w Al. Jerozolimskich, na wysokości Muzeum Narodowego. W sumie było tam około trzech tysięcy kibiców.

Bójka w Jerozolimskich

W Alejach Jerozolimskich pojawili się również polscy kibice, którzy wzięli udział w kontrmanifestacji. Przed muzeum doszło doszło do bójki. - Rosjanie wyciągnęli radziecką flagę. Polacy odpalili race na wieżycach mostu Poniatowskiego, pojawiły się petardy - relacjonuje dziennikarz tvnwarszwwa.pl Bartosz Andrejuk. Jak dodaje, jedna osoba została ranna w głowę.

Większość kibiców trzyma się z daleka od zadymiarzy i spokojnie idzie na stadion, uspokajając tych co bardziej krewkich.

Niespokojnie jest na rondzie Waszyngtona. - Kilku polskich kibiców przewróciło lodówkę z napojami znajdującą się przy kiosku. W okolicach ronda widać ślady po użytych armatkach wodnych. Ze względu na to wyłączono trakcję elektryczną, więc przez rondo nie przejeżdżają tramwaje - relacjonuje Andrejuk.

Mówi Paweł Łukasik/ TVN24TVN24

band/bf/roody