Zaduszki bez korków. Wisłostrada przejezdna, luźno na mostach

Najnowsze


Po ciężkim czwartku na stołecznych drogach, w piątek jeździ się zdecydowanie lepiej. Rano ulice świeciły pustkami, a po gigantycznym korku na Wisłostradzie nie było śladu. Po południu kierowcy również nie mają powodów do narzekań.

1 listopada wielu mieszkańców zdecydowało się samochodem dojechać do cmentarzy. Było tłoczno. Najgorsza sytuacja miała miejsce na Wisłostradzie. Arteria stanęła na wiele godzin. Dzisiaj sytuacja diametralnie się zmieniła. Ulice rano były puste.

- Obecnie jest więcej samochodów niż rano, ale nadal jeździ się zdecydowanie lepiej niż wczoraj - relacjonował po 12.00 Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. - Jest mniej samochodów niż w normalny dzień powszedni - dodawał.

Taka sama sytacja była również po południu. Na ulicach wciąż jest bardzo pusto.

Pusto, ale ślisko

Rano sytuacja była bardzo dobra. - Przejechałem Trasą Toruńską, Wisłostradą od mostu Grota w stronę Cmentarza Północnego jest pusto. Na razie nie tworzą się korki – relacjonował po 7.00 Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. – Jezdnie są mokre, więc trzeba uważać – dodał.

Policja ostrzega jednak kierowców, żeby zdjęli nogę z gazu. – Ulice są śliskie – poinformował Robert Opas ze stołecznej policji.

Wczorajszy korek na Wisłostradzie.

Korki na WisłostradzieTVN24

Pomimo niewielkiego ruchu doszło do poważnego wypadku. Na skrzyżowaniu ulic Romera i Herbsta zderzył się autobus miejski z samochodem ciężarowym.

Więcej przeczytasz tutaj.

su//ec

Źródło zdjęcia głównego: Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl