Za mało utrudnień? Zamknęli Emilii Plater

Warszawa

| Getty Imagesfot. Marcin Gula/tvnwarszawa.pl

Myśleliście, że wizyta prezydenta USA, masa krytyczna i 14 manifestacji to już koniec? Swoje postanowili dołożyć drogowcy, którzy w piątek wieczorem zamkną odcinek Emilii Plater od Twardej do Świętokrzyskiej.

Operacja frezowania krótkiego fragmentu rozpocznie się 27 maja o godz. 22.00. Zakończy 30 maja o 4.00.W tym czasie ulica będzie wyłączona z ruchu. - Prosimy o przestawienie aut zaparkowanych w zatokach, wzdłuż odcinka. W tych zatokach nawierzchnia ulegnie wymianie – informuje Zarząd Dróg Miejskich.Drogowcy proponują objazd: Świętokrzyską, rondem ONZ, Jana Pawła II i Twardą.

Bracka znów zamknięta na weekend

Tak jak w zeszłym tygodniu drogowcy zamkną również ul. Bracką. Na szczęście dopiero po wylocie Baracka Obamy, czyli w sobotę po południu. Ulica zamknięta będzie na odcinku od Al. Jerozolimskich do ul. Nowogrodzkiej.

Autobusy linii 105 (kier. PL. TRZECH KRZYŻY), 116 (kier. WILANÓW), 118 (kier. SUWALSKA), 151 (kier. GOCŁAW), 171 (kier. TORWAR), 180 (kier. WILANÓW), 195 (kier. NATOLIN PŁN.), 222 (kier. SPARTAŃSKA), 503 (kier. NATOLIN PŁN.), N33 (kier. ZAJEZDNIA WORONICZA) oraz N83 (kier. PKP PIASECZNO) od skrzyżowania Aleje Jerozolimskie/Bracka zostaną skierowane na trasę objazdową:

Aleje Jerozolimskie - rondo de Gaulle'a - Nowy Świat - pl. Trzech Krzyży i dalej trasami podstawowymi.

W kierunkach przeciwnych trasy wszystkich linii pozostają bez zmian.

ran/roody/as