Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Najnowsze

Za darmo Narodowego już nie zwiedzisz

Najnowsze

Maciej Wężyk/tvnwarszawa.plStadion Narodowy

W niespełna tydzień wyczerpały się zaproszenia na darmowe zwiedzanie Stadionu Narodowego. – Zainteresowanie było bardzo duże - tłumaczy Narodowe Centrum Sportu.

O tym, że limit się wyczerpał poinformowali nas internauci. "Dostaliśmy informację, że wszystkie terminy są zajęte do końca sierpnia. Szybko zniknęły skoro rejestracja została otwarta dopiero we wtorek...." - napisał na forum tvnwarszawa.pl internauta.

Podadzą cennik

- Wszystkie terminy darmowych grup wycieczkowych do końca sierpnia są już zajęte, zainteresowanie było bardzo duże, grupy to głównie dzieci i młodzież przyjeżdżająca do Warszawy – potwierdza Daria Kulińska, rzeczniczka NCS.

Rzeczniczka przypomina, że darmowe wycieczki grupowe z przewodnikiem wystartowały 17 lipca. Zwiedzający mogą zobaczyć m.in. szatnie zawodników, strefę VIP, dolny i górny pierścień trybun i kaplicę wielowyznaniową. Wycieczki odbywają się do końca sierpnia, z wyłączeniem dni przygotowania imprez i gdy te odbywają się na całej arenie.

Jak informuje NCS, nie ma możliwości uruchomienia dodatkowych godzin darmowego zwiedzania Narodowego.

Ci, którzy koniecznie będą chcieli zwiedzić Stadion Narodowy, będą mogli wybrać się na arenę najwcześniej we wrześniu, ale zwiedzanie będzie płatne. - W sierpniu podana zostanie standardowa oferta wraz z cennikiem – zapowiada Kulińska.

Za darmo można nadal zwiedzać najbliższe otoczenie Stadionu Narodowego.

ILE BĘDZIE KOSZTOWAŁO UTRZYMANIE STADIONU NARODOWEGO?

ran/par

Utrzymanie NarodowegoTVN24

Źródło zdjęcia głównego: Maciej Wężyk/tvnwarszawa.pl