Z Wisły wyłowiono zwłoki

Warszawa

fot

Ciało 19 letniego mężczyzny wyłowili w środę policjanci z komisariatu rzecznego. To najprawdopodobniej ciało mężczyzny, który utopił się w Wiśle w sobotę na wysokości klubu "Cud nad Wisłą". Informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24 od Marcina.

- Pracownik budowy mostu Północnego zwrócił uwagę na ciało płynące nurtem rzeki i powiadomił policjantów z komisariatu rzecznego – mówi Anna Kędzierzawska z biura prasowego stołecznej policji.

Będzie sekcja zwłok

Wszystko wydarzyło się ok. godz. 16. Ciało zostało wyciągnięte. Najprawdopodobniej jest to mężczyzna, który utopił się w ostatnią sobotę. – Potwierdziła to rodzina – zaznacza Kędzierzawska. – Prokuratura zapewne zleci sekcję zwłok – dodaje.

Pobicie na komisariacie?

Mężczyzna miał w ubiegłą sobotę wpaść do rzeki na wysokości "Cudu nad Wisłą". Według relacji świadków, próbował go ratować jego brat, ale bezskutecznie. Z kolei bratu pomóc chciał Paweł, o którym pisaliśmy na tvnwarszawa.pl w środę. Jak twierdzi ten mężczyzna, zaraz po akcji ratunkowej został zatrzymany, a następnie brutalnie pobity przez policjantów.

ran/par