Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Najnowsze

"Z Modlina do Warszawy za 1200 złotych"

Najnowsze

Zdzisław | warszawa@tvn.plRachunek opiewa na 1200 zł

1200 złotych zapłacił Włoch na przejazd taksówką z lotniska Modlin do centrum Warszawy - pisze na warszawa@tvn.pl Zdzisław. Jako dowód pokazuje rachunek wystawiony przez "taksówkarza".

"Włoch wsiadł do jednej z taksówek na postoju pod lotniskiem w Modlinie i zostal zawieziony do centrum (okolice ul. Świętokrzyskiej) za drobną sumę 1200 zł" - pisze internauta.

"Wychodzi ponad 26 złotych za kilometr" - oburza się Zdzisław, który jest znajomym oszukanego Włocha. To on przesłał na adres warszawa@tvn.pl skan rachunku.

Przetarg na taxi

W połowie lipca lotnisko Modlin ogłosiło przetarg na dzierżawę miejsc postojowych dla korporacji taksówkowych. Po jego rozstrzygnięciu zostanie wyłoniona firma, która będzie wozić pasażerów lądujących w Modlinie.

bf/par

Źródło zdjęcia głównego: Zdzisław | warszawa@tvn.pl