Wyremontowali ul. Zamoyskiego. Chodnik zrobią później

Warszawa

Obywatel T/Kontakt24Tak wygląda chodnik na ulicy Zamoyskiego

Drogowcy w miniony weekend wyremontowali fragment ulicy Zamoyskiego. Niestety chodnik zrobią w drugiej kolejności. - I po czymś takim kibice będą podążać na stadion – denerwuje się jeden z mieszkańców Pragi, który zdjęcia fuszerki umieścił w naszym serwisie.

- To mistrzostwo świata w kategorii najpiękniejszy chodnik – napisał ironicznie Obywatel T.

Ulica Zamoyskiego na odcinku od Targowej do Sokolej zyskała nową nawierzchnię. Niestety drogowcy na później odłożyli remont chodnika.

- Takim chodnikiem kibice mają podążać na stadion? Zapraszam urzędników odpowiedzialnych za inwestycje na spacer Zamoyskiego, szczególnie pod deszczu. Niezapomniane doznania – zapewnia internauta.

Tak wygląda chodnik na ulicy Zamoyskiego
Obywatel T/Kontakt24

ZDM: nowy chodnik przed Euro

Faktycznie po opadach deszczu chodnik ukryty jest pod ogromną kałużą. Nawet jeśli znajdziemy jakiś jego fragment to nie trudno wybić sobie na nim zęby.

Drogowcy zapowiadają, że chodnikiem również się zajmą. – Mamy na ten rok 4,5 mln złotych na remonty chodników. Fragment o którym mówimy zostanie na pewno wyremontowany jeszcze przed mistrzostwami Euro – obiecuje Karolina Gałecka z biura prasowego Zarządu Dróg Miejskich.

Dlaczego więc tych dwóch robót nie udało się zgrać? – W tym przypadku zależało nam na wymianie starej nawierzchni jezdni i takie zlecenie dostał wykonawca – wyjaśnia Gałecka.

bf