Przygotuj się na:

ZMIANY NA GÓRCZEWSKIEJ

Od piątku, 15 października, budowniczowie metra rozpoczną odtwarzanie nawierzchni Górczewskiej przy skrzyżowaniu z Powstańców Śląskich. A to oznacza zmiany w ruchu.

Najnowsze

Wyprzedzanie w zamieci i czołowe zderzenie. Nagranie z samochodu

Najnowsze

Wyprzedzanie i zderzenie widzane z innego samochodu
Time Bandit / Kontakt24Wyprzedzanie i zderzenie widzane z innego samochodu

Mandatem został ukarany kierowca osobowego forda, który podczas trudnych warunków pogodowych zdecydował się wyprzedzić ciężarówkę i czołowo zderzył się z innym pojazdem. Film pokazujący moment zderzenia, do którego doszło na drodze krajowej na Mazowszu, zamieścił w serwisie Kontakt 24 internauta o nicku Time Bandit.

Czytaj też na portalu Kontakt 24 i zobacz więcej materiałów od internautów.

Jak podaje Kontakt 24, do zdarzenia aut doszło w zeszły wtorek na drodze krajowej nr 19 w pobliżu Łosic (woj. mazowieckie).

- Kierujący fordem focusem 30-latek nie upewnił się co do możliwości wyprzedzania samochodu, wskutek czego doprowadził do zderzenia z nadjeżdżającym pojazdem - powiedział redakcji Kontaktu 24 Tomasz Zozula, rzecznik prasowy łosickiej policji.

Dodał, że po przyjeździe policji na miejsce okazało się, że kierowca forda był trzeźwy.

- Nikomu nic się nie stało, więc zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową - wyjaśnił Zozula. - Kierowca forda został ukarany mandatem w wysokości 300 zł - poinformował.

AP//tka

Pozostałe wiadomości